Egem Kalıp San ve Dış.Tic. Ltd. Şti.'yi EPS-EPP kalıp imalatında kapsamlı çalışma alanı, günümüz teknolojisini sahip 3D CAD-CAM bilgisayar ve bünyesinde deki CNC tezgahlarla, çağımızın gerektirdiği kalite ve teknoloji'yi yakalamış bir firmadır. 20 yıla yakın deneyimli personel kadrosu ile Yurt içi ve Yurt dışına hizmet vermektedir.

Beyaz eşya, otomotiv, ambalaj  ürünleri, bina iç dekorasyon, saklama kutuları, bina dış dekorasyon, ilaç sanayi (aşı,kan tüpü,şurup vs..) silah sanayi, mobilya sanayi, balık kutuları, sebze kutuları, elektronik el aletleri, dondurma kutuları'nın ve her türlü model  tasarımını 3D çizim departmanın da tasarlayıp müşterinin istediği şekle getirilir. Özel aluminyum malzemelerle üretilen kalıplarımız, müşterinin isteğine bağlı teflon kaplama ile kaplanır.

Egem Kalıp olarak yapılan tüm kalıpların yedek parçaları(enjektör, itici contaları, itici çubukları,kalıplarda kullanılan her türlü contalar, kalıp bağlantı ekipmanları, nozul) müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak en kısa zamanda hazırlanıp müşteriye sunulur.

Egem Kalıp İnsan Kaynakları

Aktif olarak Egem Kalıp bünyesinde tam zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

CV'lerinizi gönderdikten sonra bilgilendirme yapmanızda fayda vardır... CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.

Alaturka Dijital