İÇ DEKOR PANEL

İÇ DEKOR PANEL NEDİR

İÇDEKOR PANEL EVİMİZDE  KULLANILAN ISI YATIMI ÖZELLİĞİ OLAN BİR MALZEMEDİR.AYNI ZAMANDA DIŞ CEPHE(SÖVE)MONTALAMA DEDİĞİMİZ BİNA ISI YALITIMI OLARAK KULLANILAN BİR MALZEMEDİR.

STROPOR KALIP LA İMAL EDİLEN ÇEŞİLİ GÖRSEL MODELLERİ OLAN VE ENJEKSİYON FABRİKASINDA ÜRETİLEN BİR MALZEMEDİR.

YİNE ÇEŞİTLİ DESENLER STROPOR KALIP TAN  OLUŞTURULARAK YAKMA MAKİNASINDA İMAL EDİLE BİLİR.

 

KARTONPİYER

Kartonpiyer Nedir

Kartonpiyer iç dekorasyon malzemesi olarak evimizde ofisimizde ve yaşam alanlarımızda kullanılan bir malzemedr.Görsel olarak ortama zenginlik katan bir mazlemedir,rutubeti önler ve hafif bir malzemedir.Her geçen gün talep miktarı artan bir üründür.Çeşit olarak  zengin bir model seçeneği vardır.Bütün şehirlerde yapı malzemesi satan firmalarda bulmak mümkündür.

Kartonpiyer Nasıl Üretilir

Kartonpiyer kalıpları 3D tasarım aşamasından geçerek hazırlanır.Kartonpiyer Stopor Kalıp yapılarak EPP tesislerinde üretilen bir malzemedir.Hammadesi EPP(Expanded Polypropylene)malzemesidir.

 

SAKLAMA KUTULARI

         Saklama Strafor Kutuları bir çok sektörde kullanılan bir malzemedir.

Çok amaçlı bir ürün olmakla beraber soğuk zingir gıda ürünlerinde tercih edilen bir malzemedir.Saklama kutuları EPS malzemesinden üretilir bir malzemedir.

 

BALIK KUTUSU

             Balık Kurtusu Strafor'u Gıda Bakanlığı tarafından onaylı bir üründür.

B1-B2 ve Hamsi kasası olarak sınıflandırılır.B1-B2 Kapaklı,Hamsi kasası Kapaksız olarak bilinir.Yurt içinde B1-B2 kutuları Kültür balıkçılığında tercih edilmekle beraber Yurt dışı ihracatta kuru buz ile paketlenerek ihraç etme olanağıda sağlar.

Yerden Isıtma Strafor

          Yerden ıstma Strafor'u Enerji ihtiyacımızı karşılamak için tasarlanmış bir malzemedir.

Yerden ısıtma Strafor'u kullanım alanı olarak ev,ofis,cami başta olmak üzere diğer yaşam alanlarında ihtiyacımız olan sıcak soğuk olmak üzere 4 mevsim Enerji tasarrufu olan bir malzemedir.

Yerden ısıtma Strafor'u yaşam alanımızda Kalorifer Petek sistemini ortadan kaldıran bir sistem olmakla beraber evimizin odalarından çıkarılması ile ev ve odalarda daha geniş kullanım alanı elde etmemizi sağlar.

         Yerden ısıtma Strafor'u üzerindeki ters açılı mantarlar ile sıcak soğuk hortum dizayn daha sağlıklı olur.Yan kenar geçmeleri ile yerde kayması engellenir ve ev ve odalarda daha fazla (M²) kazanılmış olur.Sıcaklık evinizin en uç notasına kadar iletilir.

Egem Kalıp İnsan Kaynakları

Aktif olarak Egem Kalıp bünyesinde tam zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.. İK Havuzumuza CV'lerinizi göndererek sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

CV'lerinizi gönderdikten sonra bilgilendirme yapmanızda fayda vardır... CV'lerinizi yan tarafta bulunan form aracılıyla bizlere ulaşatırabilirsiniz.

Alaturka Dijital